Keyifli ve hoş sohbetler dileriz.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Mobil Sohbet Siteleri


Mobil Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Siteleri

Aşk Mesafe Tanımaz

Bugün sizlerle benim için çok özel bir hikayeyi paylaşmak istiyorum.

Ben uzun süre bir arkadaşlık odasına takılıyordum, hala da takılıyorum. Güzel samimi bir aile ortamı var. Seviyeli güvenilir insanlarla her gün  farklı konuları birlikte mobil sohbet yaparak tartışıyoruz. Hem sohbet edip hem bir şeyler öğreniyoruz. Zamanımızı boşa harcamıyoruz.

Bir gün çok sevdiğim bir arkadaşım sevgilisinden ayrıldığını söyledi. Her şey iyiye gidiyor derken, evlilik hayalleri kurarken, gelinlik dergileri karıştırırken, birden dünyası başına yıkıldı.  Çok üzüldüm bu duruma, üç senelik birliktelik bir günde sonlanıyordu.

Aşk bu kadar basit miydi ? İnsan sevgiyi hemen yüreğinden atabiliyor muydu ?  Aşk bu kadar basit değil! Son zamanlarda herkes birilerine aşık oluyor, yada aşkından ölüyor! Aşkından öldün gitti, ne değişti. O kişi seni ömrünün sonuna kadar sevmeye devam mı edecek, tabi ki hayır ! Hayalperest olmayalım! Herkesin canı tatlıdır, kimse için feda etmez ! Biz sanırım aşkı gönül eğlendirmek ile karıştırıyoruz. Bize göre insan ömründe sadece bir defa aşık olabilir. Bu aşk da ulaşılmaz bir duygudur. “Aşık oldum” demekle aşık olunmuyor ! Bu devirde aşık olmak daha da zorlaştı. İnsanlar birbirlerine güvenemiyor. İnsan sevdiğine güvenemezse onu nasıl sevebilir ki ? Güvenmek sevmekten daha önemli, güvenmediğin insana aşık olamazsın.

Biraz neşelensin kafasını dağıtsın diye bizim bedava mobil sohbet odalarına davet ettim. Bir kaç gün geldi gitti, kimseyle sohbet etmeden. Hayatından soğumuştu, Artık insanlara nasıl güvenecekti, bilemiyordu. Sonra biriyle karşılaştı, ayni duyguları yaşamanın verdiği güven ile sohbet etmeye başladılar. Aynı hikayelerı yaşamışlardı, aynı yerden kalplerinden yara almışlardı. Ne tesadüftü ! Hergün sohbet odalarına gelmeye başladı. Benim de hoşuma gitmeye başlamıştı. Yüzü gülüyordu arkadaşımın, hayatı biraz normalleşmeye başlamıştı. Sohbeti baya ilerlettiler. Açılan derin yaraları saran birini bulmuştu arkadaşım, hem kendi yaralarını sardırıyordu , hem onun yaralarına merhem oluyordu. Bu aşk mıydı ?! Bende vesile olmanın mutluluğu ile huzur buldum. Gündüzleri bilgisayardan katılıyordu sohbet odasına, geceleri de mobil uygulamadan mobil sohbet sitelerine giriyordu. Sohbetlerinin saati yoktu, istedikleri zaman birbirleriyle sohbet edebiliyorlardı. Üstelik arkadaşım Almanyadan, o genç de Ankaradan bağlanıyordu sohbet odalarına. Teknoloji sayesinde iki ayrı insan, belkide reel hayatlarında hiç birbirleri ile tanışma olasılığı olmayan, bu iki insan mobil sohbet sitesinde birbirini bulamazdı.

Arkadaşım bir gün yanıma geldi ve bir çılgınlık yapacağından bahsetti. Sevgilisinin yanına Ankaraya gidecekti. Uçak biletini almıştı. Heyecanla bana gösterdi, elleri titriyordu mutluluktan. Sevdiği gence bir sürpriz yapacaktı. O gece uçtu Ankaraya. Umut ettiği gibi her şey güzel geçti. Genç sevdiğini karşısında görünce mutluluktan havalara uçtu. Rüya gibi gelişiyordu her şey. Artık sevdiğinin yanında kalmaya karar verdi. Bu çok büyük bir cesaretti. Bazen hayatta cesur olmazsan istediğine ulaşamazsın. Cesur olmak gerekir. Aşk mesafe tanımıyormuş, ben de bunu öğrendim sayesinde. Aşk yüreklerde yaşanır.

Sizde böyle bir aşk yasamak ister misiniz? Ayaklarınızın yerden kesilmesini ister misiniz? Çılgınlıklara var mısınız? Evet, diyorsanız hadi siz de gelin seviyeli sohbet odalarımıza, yeni arkadaşlarla tanış, dostluklar kur, yeni aşklara yelken aç !  Hayatını yalnızlıktan kurtar! Anın tadını çıkar ! Sohbet odalarımızda sizleri bekliyoruz …

Umarım benim heyecanla kaleme döktüğüm kadar, sizde bir solukta okumuşsunuzdur hikayemi.

Sevgiyle kalın, sağlıkla kalın en önemlisi ama aşka dair inancınızı yitirmeyin!

Hoş sohbetler dileriz…

HosSohbetler.Com

 

Yazan: HcRToplam 6 Yorumlar
dilan

ben de surekli mobil sohbet sitelerine giriyorum, kendimi buldum adeta cok dogru

Zeynep

Güzel hikaye.. Kim bilir yıllardır beklediğiniz aşk belkide sohbet odalarında sizi bekliyordur..

Hayalet

Gerçek Aşk mesafe bilmez ama o Aşkı yaşamak cesaret ister... Sohbet odaları imkansız görünen Aşkların var olmasını sağlıyor.

Pelin

mobil sohbet siteleri günümüzde çok fazlalaştı ancak seviyeli olanını bulmak çok zor, bu güzel hikaye ile çok güzel ele almışsınız

Bahar

Sohbet sitelerinin guzetaraf larida var yeni arkadaslar guzel insanlarla tanimak seviyeli sohbetler oldumu guzellesiyo ...hikayeniz icin tsk..

zehra

Mobil sohbet sitelerinin hoş sohbet mekanı olmuş, tebrik ediyorum

Bir cevap bırakın.


Muhabbet | Sohbet | Chat | Hoş Sohbet | Sohbet Odaları | Mobil Sohbet | Sohbet Siteleri | Hoş Sohbetler | HoşSohbet | Hoş Sohbet Odaları | Hoş Sohbet Siteleri | Yeni Sohbet Odaları