Keyifli ve hoş sohbetler dileriz.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Hoş Sohbet


Hoş Sohbet

Hoş Sohbetlerde Buluşalım;

Bugün size kendi sohbet hikayemi anlatmak istiyorum.

Ailenin tek evladı olarak, kimisine göre çok şanslı, bana göre ise şansızdım. Tek çocuklar genelde toplum tarafından dezavantajlı durumda oldukları düşünülür. Şımarık, bencil, yalnız ve uyumsuz çocuklar olarak yetiştiğine inanırlar. Ben bu açıdan çok şanslıydım ve kuzenlerimle birlikte çok vakit geçirdim. Kalabalık neşeli sofralarda oturduk, çay eşliğinde koyu muhabbetlerde bulunduk. Bu anılar paha biçilemez. İnsan büyüdükçe bazı şeylerin değerini daha iyi anlıyor, örneğin ailenin değeri gibi… Aile her şeyden daha değerlidir. İnsan ailesinden vazgeçemez, vazgeçtiği takdirde ise asla mutlu olamaz.

Bazen yanından geçtiğim evleri görüp, çok düşünürdüm, acaba burada nasıl hayatlar yaşanıyor diye. Dört duvar arasında insanlar mutlu muydu? Hayatları nasıl ilerliyordu, hep merak ederdim. Her insan bir hikaye demekti. Bu sebepten de yeni insanlarla tanışmayı severdim. Hikayelerini anlatmak istedikleri sürece, dinlemeyi severdim… Şükrederdim halime. Benden daha zor durumda olan insanlar vardı, farklı acılarla yoğurulan insanlar vardı. Hayat bizim yaşadığımız gibi toz pembe değildi. Ailemizdeki gördüğümüz sıcaklık merhamet, her yerde yoktu. Çok şanslıydım !

İnsanlar sanki büyüdükçe yalnızlaşıyordu. Üzüntüler büyüyordu, dertleri artıyordu. İnsan derdini paylaşacak dostluklar arıyordu. Yeri geliyor ailene de anlatamıyordun derdini, onları üzmekten korkuyordun. Birde jenerasyon farkından dolayı seni anlamıyorlardı. Bu sebepten dolayı da seviyeli sohbet kanallarına ve sohbet odalarına yöneldim. Bu sohbet sitelerine erişim de gayet kolaydı. Sanalda güvenilir sohbet sitelerini araştırdım, farklı insanlar tanımak, farklı hikayeler dinlemek istedim. Yargılanmadan dertlerime ortak aradım. İnsanlar dertlerini anlattıkça dertleri azalırdı, farklı bakış açısıyla değerlendirirdi. İnsan insana iyi gelirdi çünkü. İnsanlar hep kendisini daha iyi olan insanlarla kıyaslardı, halbuki bizden daha kötü durumda olan insanlarla kıyaslamak gerekiyordu, şükür etmek için. Her halimize şükretmemiz gerektiğini ben bu kaliteli sohbet sitelerinde, ettiğim arkadaşlıklarla anladım. Bir nevi onların tecrübelerinden yararlandım. Hayatımın kıymetini bildim.

Güzel kalıcı arkadaşlıklar edindim. Hoş sohbet ettik, güncel konuları tartıştık sevgi ve saygı çerçevesinde ufkumu  genişlettim. Arkadaşlık sohbet odaları ile boş zamanlarımı değerlendirdim. Bu mobil sohbet siteleri bedava ve erişimi çok kolaydı, bilgisayar veyahut mobil ile kolayca bağlanabilirsiniz.

Yeri geldi beraber güldük yeri geldi beraber ağladık… Hiç görmediğim insanlar bana yakın oldular. Onları göremeyince merak bile ettim, bazı arkadaşlarıma dualarımda yer verdim. Onlar sadece sanalda, mobil sohbet sitesinde tanıdığım insanlar değildi, paha biçilmez dostluklar kurduğum kişiler olmuşlardı. Sohbetleri samimi ve sevecendi. Benim için bir nimetti bu durum,  dünyanın farklı bölgelerinden insanlarla tanışmak. Sizlerle de inşallah tanışma fırsatı buluruz. Kaliteli sohbet sitelerinden birisi olan hoş sohbet sitemizde buluşma ve kaynaşma dileği ile… Yüzünüzden tebessüm hiç eksik olmasın ve sohbetiniz daim olsun.

Hoş sohbetler dilerim …

HosSohbetler.Com

 

Yazan: HcRToplam 2 Yorumlar
Ayla

gerçekten de sohbet odalarınızdaki muhabbet hoş sohbet bir muhabbet

Pelin

hoş sohbet muhabbetiniz beni cezbetti, her akşam uğrayacağımı düşünüyorum

Bir cevap bırakın.


Muhabbet | Sohbet | Chat | Hoş Sohbet | Sohbet Odaları | Mobil Sohbet | Sohbet Siteleri | Hoş Sohbetler