Hoş Sohbetler parasız güvenilir seviyeli kaliteli ve hoş sohbet chat odaları

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Geveze Sohbet | Hoş Sohbetler | Mobil Hoş Sohbet Hoş Chat Odaları Siteleri


Geveze Sohbet

Geveze sohbet sitemize hoş geldiniz. Geveze sohbet ile alakalı güzel bir anımı, daha doğrusu makale yazmaya nasıl başladığımı anlatmak istiyorum. İnşallah sizleri sıkmam, keyifli okumalar dilerim.

Geveze Sohbet

Evet arkadaşlar, bugün sizlere makale yazmaya nasıl başladığımı anlatacağım. Sekiz ay aradan sonra yeniden kafama uyan bir geveze sohbet sitesi ararken karşıma www.hossohbetler.com adresi çıktı, bir de buraya bakmalı dedim kendi kendime ve girdim herhangi bir takma isim alarak. Sakin bir ortam, hoşsohbet eden bir kaç kişi, tabi hemen hoş geldin diyenler, aleykum selam diyenler, az bir ortamı izledikten sonra bende başladım hoşsohbet etmeye. Oradaki insanlarla tanıştım yavaş yavaş, bir kaç gün sonra MrLegend diye bir nick vardı birisine benzetmiştim ama o kişi değilmiş, ohh be dedim o kişi olmadığını anlayınca 🙂 Çok egolu duruşu olasa da zamanla anladım ki öyle değilmiş, aksine çok candan, keyifli kocaman bir yüreği olan bir adammış. İyi ki tanıdım, iyi ki var dediğim insanların en başında geliyor artık, evet sen MrLegend iyi ki varsın deyip devam edelim 🙂 Bir gün hoş sohbetlerimiz arasında bana makale yazıp yazmadığımı sordu gülerek, hiç anlamam dedim ama takıntılı olduğum için neden yazamayım ki diye de düşünmedim değil 🙂 Bir kaç makale örneği paylaştı MrLegend sağ olsun benimle, sen yaz, hikaye yaz, anı yaz ne istersen yaz dedi. Denedim denedim belki 15 kez silip tekrar tekrar yazarak bir iki makale paylaştım, olmasa da oldu dediğini ben de biliyorum 🙂 ama yine de heves işte, bir de onun oldu, süper, sen yaparsın gibi cümleleri yapmam gerektiğini düşündürdü bana. Ve sonunda yaptım, şimdi yazıyorum, evet bazen şu olmamış bu şöyle değil böyle diye uyarsa da beni, ben yazıyorum paylaşır paylaşmaz bilmem ama ben yazmaya devam ediyorum. Neden mi çünkü fark ettim ki yazmak bana da iyi geliyor. İşte benim de makale ile tanışmam, makale yazmaya başlamam böyle gelişti, çok da iyi oldu 🙂 Hadi o zaman ne yapıyoruz yazmaya devam ediyoruz tabi ki sizler de okumaya devam ediyorsunuz 🙂 Biraz da geveze sohbet odalarımızdan bahsedelim mi ne dersiniz? Hoş sohbet sitemizde neler var ? Süper oyun odaları, bedava okey hizmeti, canlı radyo ve bol bol eğlence. Oyun odalarımızda yarışın, PowerAlem FM radyomuzda istekler isteyin, istekleriniz yayınlansın, ücretsiz okey odaları ve oyun salonlarımızda canlı okey oynayın. Hem de hepsini de parasız yapın 😉

Hala geveze sohbet sitemizdeki bu güzel ortama giriş yapmadınız mı 🙂 Tek yapmanız gereken sohbet girişine gelerek enter tuşuna basmak 🙂 Hadi artık bizleri bekletmeyin. Herkese hoş sohbetler dileriz.

HosSohbetler.Com

Yazan: DuruToplam 13 Yorumlar
Hale

Çok güzel bir ortam teşekkür ederim, kendi adıma.

oyku maden

Bizimmekan sohbet odaları olarak kaliteli ve güzel arkadaşlar edinmek isteyenlerin adresi burası. Çok beğendim tşkler..

oyku maden

Geveze sohbet odaları olarak kaliteli ve güzel arkadaşlar edinmek isteyenlerin adresi burası. Çok beğendim tşkler..

Betüs

Gerçek dostluklar ve güzel sohbetlerin buluştuğu kaliteli bir platform. Herkese tşkler ..

Ezra

kaliteli güzel sohbet için tek adres . Teşekküürler

aliye

hoşsohbetin yeni adresi, gayet keyifli ve seviyeli

ferda

Çok kaliteli hoşsohbet sitesi, keyifli geveze sohbet odaları

Asuman

geveze sohbet odaları hoşsohbet sitesi gerçekten gevezelerle dolu

Zelis

geveze sohbet odalarınızdaki akıcı muhabbet superdi

Deniz

seviyeli güvenilir hoşsohbet sitesi geveze sohbet odalarınızı her zaman ziyaret edeceğim

nadide

en geveze hoşsohbet odaları burada :)

Derya

en geveze hoşsohbet odaları

ebruli

en güzel hoşsohbet geveze sitesi ve chat sohbet odaları

Bir cevap bırakın.


Hoş Sohbetler - Sohbet - Sohbet Odaları - Sohbet Siteleri - Mobil Sohbet - HoşSohbet
Chat - Sohbet Odaları - Muhabbet - Sohbet Siteleri